" /> Aleksandra Skrzypczak | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Aleksandra Skrzypczak

Jestem psychologiem oraz seksuologiem. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie z psychologii kliniczno- sądowej na Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz dwuletnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W celu poszerzenia swojej wiedzy zawodowej ukończyłam również szkolenie z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), poziom I.

Swoje doświadczenie zdobywałam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach oraz na praktykach w Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, a od czasu ukończenia studiów pracuję zawodowo, prowadząc konsultację psychologiczne oraz seksuologiczne dla osób dorosłych w prywatnych gabinetach terapeutycznych w Krakowie.

Połączenie wiedzy psychologicznej i seksuologicznej pozwoliło mi zyskać holistyczne spojrzenie na zgłaszane trudności indywidualne oraz relacyjne. W swojej praktyce kieruję się indywidualnym podejściem oraz otwartością do każdego pacjenta, nie ma dla mnie tematów tabu, nie oceniam. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie zadbanie o bezpieczną i zaufaną przestrzeń, w której każda osoba będzie mogła podzielić się ze mną swoją historią.

Celem mojej pracy jest pomoc w zrozumieniu i radzeniu sobie z trudnościami, które uniemożliwiają lub utrudniają czerpanie satysfakcji i przyjemności z życia seksualnego. W Inner Home prowadzę terapię seksuologiczną dla osób indywidualnych oraz par.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 11:00 – 16:00 oraz we wtorki w godzinach 8:00 – 11:00 w gabinecie przy ulicy Smolki 11A.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.