Aneta Cupta

Jestem psychologiem i seksuologiem. Wspieram osoby zmagające się z trudnościami w życiu intymnym. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz seksuologiczne dla osób indywidualnych oraz par i małżeństw. W pracy kieruję się empatią, otwartością, zrozumieniem i bezwarunkową akceptacją.

W pracę psychologiczną angażuję się od 7 lat, swoje doświadczenie zdobywałam między innymi w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszeniu Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień dla Młodzieży. Prowadziłam także konsultacje dla studentów znajdujących się w kryzysie podczas stażu w Akademickim Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej. Jestem w trakcie szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ponadto stale poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w branżowych kursach, szkoleniach i webinarach.

W Inner Home prowadzę terapię seksuologiczną online. Zapewniam bezpieczne warunki (dyskrecję i tajemnicę spotkań) oraz pracę w empatycznym i akceptującym kontakcie. 

Przyjmuję online we wtorek i środę w godzinach 15.00 – 20.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.