Aneta Lembas

Jestem psychologiem – absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia systemowo-psychodynamicznego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami. Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy w placówkach oświatowych tj. Szkoła Podstawowa, Przedszkole i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, gdzie zajmuję się m.in.: poradnictwem dla rodziców, opiekunów i nauczycieli oraz diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży. Pracuję również w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam także w Stowarzyszeniu Siemacha.

Prowadzę zajęcia grupowe dla dzieci oraz warsztaty i szkolenia dla rodziców, nauczycieli. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej.

W pracy psychologa, psychoterapeuty najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do każdego problemu, budowanie bliskiej, bezpiecznej relacji oraz towarzyszenie w procesie zmiany.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 12:00 – 20:00. 

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.