Anna Gach

Jestem absolwentką studiów magisterskich o specjalności psychologia kliniczna na wrocławskim SWPS. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej. 

Doświadczenie zdobywałam praktykując w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, udzielając wsparcia w ramach działalności Telefonu Pogadania oraz pracując z Pacjentami w prywatnym gabinecie psychologicznym. Miałam także możliwość odbywania stażu w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje oraz kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych. 

Prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne, psychoedukację młodzieży i osób dorosłych. Udzielam także wsparcia z zakresu seksuologii – zarówno indywidualnego jak i w pracy z parami.

W swoich działaniach kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychologa i seksuologa. W pracy z Pacjentem najważniejszy jest dla mnie profesjonalizm oraz stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której możliwe jest nawiązanie relacji opartej na otwartości i zaufaniu.

W Inner Home zapraszam serdecznie na konsultacje seksuologiczne online, przyjmuję w poniedziałki w godzinach 12:00 – 20:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.