Anna Kajda

Nazywam się Anna Kajda. Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, socjoterapeutką oraz trenerką umiejętności społecznych. Swoją wiedzę stale poszerzam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie odbywam całościowe szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów.

Moje zainteresowania koncentrują się wokół pracy terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi. Na co dzień pracuje z pacjentami indywidualnie, prowadząc grupy socjoterapeutyczne dla młodzieży oraz warsztaty profilaktyczne. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym psychoterapeuty, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Każdej osobie, której pomagam oferuje indywidualne podejście do zgłaszanych trudności. Główną rolę przykładam do relacji terapeutycznej, w ramach której wraz z pacjentem możemy przeanalizować obszary problemowe. Podejście psychodynamiczne pozwala przyjrzeć się nieuświadomionym konfliktom psychicznym, które często przyczyniają się do przeżywania dyskomfortu i cierpienia w życiu codziennym.

Przyjmuje w czwartki w godzinach 13:00 – 21:00 oraz w piątki w godzinach 13:00 – 19:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.