Anna Sroka

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie w trakcie całościowego 4-letniego Kursu Psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam Studium Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie akredytowane przez PARPA. Dodatkowo odbywałam szkolenia z zakresu terapii uzależnień behawioralnych (hazard, seksoholizm, siecioholizm itp.). Na co dzień pracuję jako terapeutka w Szpitalu Specjalistycznym im. dra J. Babińskiego w Krakowie na Oddziale Rehabilitacji Osób Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi (tzw. Podwójna Diagnoza).

Pracuję psychoterapeutycznie z osobami, które dostrzegają u siebie różnego rodzaju trudności w codziennym funkcjonowaniu, rozumieniu siebie i swoich emocji, budowaniu lub utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi. Staram się, by w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i akceptacji, mogły one swobodnie poszukiwać przyczyn swoich problemów i trudności, a w konsekwencji zwiększyć wpływ na swoje życie, samopoczucie oraz relacje z ludźmi. Prowadzę również psychoterapię osób zmagających się z nadużywaniem środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, dopalacze, leki itd.) oraz zachowaniami o charakterze nałogowym (hazard, zakupy, korzystanie z komputera itd.). Pomagam partnerom, rodzinom osób uzależnionych – tzw. współuzależnionym oraz osobom odczuwającym problemy związane z uzależnieniem najbliższych w przeszłości (tzw. DDA) .

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 8:00 – 13:00 oraz środy w godzinach 15.00 – 21.00

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.