Anna Zielińska

Jestem psychologiem, ukończyłam psychologię (specjalizacja kliniczno-sądowa) na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jestem również psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, pomagam osobom dorosłym. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam na oddziałach psychiatrycznych, m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie.

Od paru lat pracuję z osobami chorującymi somatycznie i ich rodzinami. Towarzyszę i wspieram chorych oraz ich bliskich na każdym etapie choroby, począwszy od diagnozy, po ostatnie stadium choroby.  Pomagam w przeżywaniu żałoby.

Swoją pomoc terapeutyczną kieruję zarówno w stronę osób przeżywających trudności i problemy osobiste, tych które chcą dokonać zmian w swoim życiu, jak również tych, które pragną poznać siebie lepiej i głębiej.

W czasie terapii pomogę Ci poszukać przyczyn Twojego cierpienia, a także służę pomocą w odnajdywaniu i rozwijaniu Twoich osobistych zasobów. Istotna w tym procesie jest atmosfera akceptacji i zaufania, zapewniam pełną dyskrecję.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadząc terapię, respektuję kodeks etyczny psychoterapeuty, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Przyjmuję w czwartki w godzinach 15.00 – 21.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.