Anna Zielińska

Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą. Ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr.J. Babińskiego w Krakowie, który jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, pomagam osobom dorosłym. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam na oddziałach psychiatrycznych, m.in. w Szpitalu im. J.Babińskiego w Krakowie, w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Obecnie pracuję w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Swoją pomoc terapeutyczną kieruję zarówno w stronę osób przeżywających trudności i problemy osobiste, tych które chcą dokonać zmian w swoim życiu, jak również tych, które pragną poznać siebie lepiej i głębiej.

W czasie terapii pomogę Ci poszukać przyczyn Twojego cierpienia, a także służę pomocą w odnajdywaniu i rozwijaniu Twoich osobistych zasobów. Istotna w tym procesie jest atmosfera akceptacji i zaufania, zapewniam pełną dyskrecję. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Prowadząc terapię, respektuję kodeks etyczny psychoterapeuty, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Przyjmuję w czwartki w godzinach 15.00 – 21.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.