Bartosz Jastrzębski

Nazywam się Bartosz Jastrzębski. Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie jestem w trakcie Czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej realizowanej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jako psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz podlegam stałej superwizji. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
Doświadczenie zawodowe zacząłem nabywać jako student ostatnich lat psychologii udzielając się wówczas w Akademickim Centrum Wsparcia. Następnie były staże psychologiczne na stacjonarnych oddziałach psychiatrycznych, w tym między innymi w Klinicznym Szpitalu im. J.Babińskiego w Krakowie.

Decyzja o wybraniu ścieżki psychoterapeuty pojawiła się na IV roku studiów, kiedy w ramach zajęć miałem możliwość przeczytać „Kata miłości” I.D. Yalom’a. Od tego momentu pozostaje ze mną przekonanie, że psychologia, w moim odczuciu, powinna przede wszystkim służyć zrozumieniu i pomocy każdej osobie, która tego chce i potrzebuje. Poza obszarem zawodowym, w wolnej chwili, z chęcią przeznaczam czas na rozwój zainteresowań. W szczególności uwielbiam momenty tańca towarzyskiego, wciągającej książki oraz rozłożonej szachownicy.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 8.00 – 13.00, wtorki oraz w czwartki 15.00 – 22.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.