" /> Dagmara Rzeszutko | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Dagmara Rzeszutko

Jestem absolwentką studiów psychologicznych o specjalności psychologia kliniczna i sądowa. Ukończyłam kurs podstawowy z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz szkolenie z interwencji kryzysowej. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w oddziale Klinicznym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych na ul. Lenartowicza, w Oddziale Psychiatrii Ogólnej w Szpitalu im. J.Babińskiego oraz świadcząc pomoc kobietom w okresie około i poporodowym w Fundacji Mama na Huśtawce.

W ramach pracy w Inner Home prowadzę konsultacje psychologiczne, interwencję kryzysową oraz psychoterapie. Moja praca polega na uważnym słuchaniu i reagowaniu w sposób indywidualny, uznając różnorodność cech i doświadczeń każdej osoby. Zależy mi na stworzeniu bezpiecznej relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, umożliwiając tym samym gotowość do zmian.

Zapraszam do kontaktu osoby doświadczające m.in. trudności w radzeniu sobie z emocjami, w tworzeniu lub utrzymaniu relacji, osoby z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi oraz trudnościami wychowawczymi.

Stale dbam o doskonalenie warsztatu a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuję we wtorki w godzinach 11:00 – 15:00 oraz środy w godzinach 8:00 – 12:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.