Dominika Leśniak

Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Filozoficznego, interwentką kryzysową, a także seksuolożką w trakcie szkolenia podyplomowego organizowanego przez Warszawski Uniwersytet Medyczny, przygotowującego mnie do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w organizacji pozarządowej wspierającej osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Środowiskowym Domu Samopomocy, a także fundacji wspierającej kobiety z doświadczeniem szeroko rozumianej przemocy. 

W ramach pracy w Inner Home udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę również interwencję kryzysową. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni i oddanie głosu osobie, która się do mnie zgłasza. Podczas etapu konsultacji ważne jest dla mnie budowanie relacji opartej na zaufaniu oraz indywidualne spojrzenie na zgłaszane trudności. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Przyjmuję w gabinecie na Kazimierzu we wtorki w godzinach 14:00 – 17:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.