" /> Ewa Gargała | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Ewa Gargała

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. W swojej pracy kieruje się dążeniem do poznania prawdy i wspólnego zrozumienia wewnętrznych przeżyć pacjenta, bazując na rzetelnej wiedzy i zdobytym doświadczeniu. Cenię autentyczność w kontakcie i zaangażowanie w pokonywaniu przeciwności. Wspieram i towarzyszę pacjentom w niekiedy trudnej drodze rozwoju i odkrywania własnego potencjału. Pracuje z pacjentami dorosłymi, młodymi dorosłymi i młodzieżą.
Ukończyłam studia magisterskie ze specjalizacją z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a obecnie rozwijam swoje umiejętności szkoląc się w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ, gdzie ukończyłam kurs psychoterapii praktycznej; w Ambulatorium Terapii Rodzin przy Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, jak i podczas pracy w Środowiskowym Domu Samopomocy. Obecnie pracuje na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
W Inner Home przyjmuję w poniedziałki, wtorki oraz piątki w godzinach popołudniowych.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.