Ewa Gargała

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. W swojej pracy kieruje się dążeniem do poznania prawdy i wspólnego zrozumienia wewnętrznych przeżyć pacjenta, bazując na rzetelnej wiedzy i zdobytym doświadczeniu. Cenię autentyczność w kontakcie i zaangażowanie w pokonywaniu przeciwności. Wspieram i towarzyszę pacjentom w niekiedy trudnej drodze rozwoju i odkrywania własnego potencjału.

Ukończyłam studia magisterskie ze specjalizacją z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a obecnie rozwijam swoje umiejętności szkoląc się w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ, gdzie ukończyłam kurs psychoterapii praktycznej; w Ambulatorium Terapii Rodzin przy Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, jak i podczas pracy w Środowiskowym Domu Samopomocy, gdzie pracuję z osobami przewlekle chorującymi psychicznie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuję we wtorki w godzinach 8:00 – 15:00 oraz w piątki w godzinach 16:30 – 20:30.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.