Gabriela Pierek – pedagog, psychoterapeuta.

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam całościowy 4- letni Kurs Psychoterapii oraz Kurs Terapii Systemowej Rodzin zorganizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej prowadzony we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kursy te mają atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam 15-letnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi i rodzinami. Współpracowałam z wieloma instytucjami i organizacjami pozarządowymi. Swoje kompetencje rozwijałam podczas staży zawodowych w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych oraz w Centrum Psychoterapii DDA prowadzonym przez Stowarzyszenie Pomocna Dłoń w Krakowie. Własną praktykę psychoterapeutyczną prowadzę od 2012 roku. Stale poszerzam swoją wiedzę oraz dbam o najwyższą jakości terapii. Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego, staram się stale podnosić swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.
W swojej pracy przestrzegam standardów etyki zawodowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Przyjmuję osoby dorosłe we wtorki i czwartki w godzinach 8.00 – 13.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.