Hanna Wierchoła

Jestem praktyczką krótkoterminowej terapii w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach TSR, pedagożką oraz certyfikowaną trenerką umiejętności psychospołecznych. Szkolenie zaawansowane II stopnia TSR kończyłam w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR. Studia magisterskie ukończyłam na wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej UMCS w Lublinie. Stoję przed decyzją o rozpoczęciu czteroletniego akredytowanego szkolenia psychoterapeutycznego.

Mam ponad dziesięć lat doświadczenia we wspieraniu ludzi w ich w procesie rozwoju oraz na drodze do nazywania swoich potrzeb i poszukiwania dróg do ich osiągnięcia. Od ponad dwóch lat prowadzę terapię TSR. Jestem terapeutką, która pyta, słucha, trzyma ramy procesu terapeutycznego, posiada wiedzę i empatię, troskę dla indywidualnego tempa i umiejętność wspólnego zanurzenia się w proces terapeutyczny.

Zapraszam osoby, które borykają się z poczuciem bezradności, bezsilności, braku sensu, lękiem. Może zauważasz powtarzające się schematy w życiu, które chcesz przerwać, czujesz przeciążenie, przytłoczenie. To wszystko, co działało do tej pory, już przestało działać i pojawia się moment zwrotny – zmiana życiowa. Jest Ci to bliskie?

Tematy, które pojawiają się na moich sesjach to także: relacje z partnerem, zawodowe, z dziećmi, zmiana zawodowa, wypalenie zawodowe, wypalenia rodzicielskie, depresja i inne.
W pracy cechuje mnie empatyczny, ciepły, lekki sposób prowadzenia sesji. Nie boję się humoru w terapii, bo doświadczenie pokazuje mi, że w odpowiednim momencie i dawce potrafi być bardzo pomocny.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

TSR w całości wpisuje się w moje wartości: wolność, autonomię, sprawczość. Wierzę w wartość różnorodności i odrębności każdego z nas i w Twoje eksperctwo i kompetencję co do siebie. Również w to, że Ty już wszystko masz w sobie. To czego potrzebujesz, to nie jest uzupełnianie braku czymś z zewnątrz, ale terapeutyczne towarzyszenie i wsparcie w poszukiwaniu mocy do zmian i sprawczości w Tobie. Niczego nie zakładam z góry, pytam.

Terapia on-line: mam duże doświadczenie i swobodnie czuję się w prowadzeniu sesji terapeutycznych on-line. Pracuję w tej formie już ponad dwa lata.

Proponowane przeze mnie godziny spotkań to: wtorki i czwartki od 12 do 15 oraz
środy popołudniu od 16 do 19.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.