" /> Jolanta Mykitiuk | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Jolanta Mykitiuk

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie całościowego, czteroletniego szkolenia  psychoterapeutycznego w nurcie psychoanalitycznym w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Swoje wsparcie i pomoc kieruję do osób, które doświadczają problemów emocjonalnych, trudności w relacjach oraz strat i kryzysów życiowych. W pracy terapeutycznej kieruję się myśleniem analitycznym, ciekawością i empatycznym rozumieniem drugiego człowieka. Cenię autentyczną i szczerą relację. Psychoterapia psychoanalityczna pomaga odkrywać bogactwo wewnętrznego świata, rozwijać zasoby oraz akceptować ograniczenia. 

Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kurs Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam podejmując  się licznych staży, między innymi w Zakładzie Psychoterapii oraz Poradni Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego,  w Szpitalu im. J. Babińskiego oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy. Obecnie współpracuję z Uniwersytetem Rolniczym, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne skierowane do studentów. Stale poszerzam swoje kompetencje, a swoją pracę poddaję superwizji.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 16.30 – 20.30 oraz czwartki 16.00 – 20.00. 

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.