Justyna Zarzycka

Jestem psychologiem i seksuologiem w trakcie szkolenia. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwerystecie Jagiellońskiegim w Krakowie, realizuje studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. W celu zwiększenia swoich kompetencji rozpoczęłam 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawiorlanej w Centrum terapetyczno-szkoleniowym Tercognitiva w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach i praktykach m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie na oddziale Psychiatrycznym oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Domu Samopomocy Społecznej w Krakowie. 

Obecnie pracuję jako psycholog w Poradni Seksuologicznej, Centrum zdrowia psychicznego i terapii uzależnień ProVita.

Udzielam indywidualnych konsultacji zarówno seksuologicznych, jak i psychologicznych dla osób dorosłych. W ramach swojej pracy poprzez diagnozę zajmuję się ustaleniem wstępnych przyczyn trudności w sferze seksualnej, i nie tylko, a następnie dopasowaniem najbardziej adekwatnych metod pomocy. Celem moich konsultacji jest również wsparcie psychologiczne oraz edukacja seksualna. W codziennej pracy szczególnie istotną wagę przywiązuję do stworzenia bezpiecznej, komfortowej przestrzeni do rozmowy i pozbawionej oceny atmosferę, opartej na tolerancji i otwartości.

Przyjmuję w gabinecie w czwartki w godzinach od 12:00 do 16:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.