Kamila Dziwota

Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne), w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób z zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami nastroju. Zajmuję się także leczeniem strukturalnych zaburzeń osobowości, w tym zaburzeń typu borderline. W tym celu stosuję podejście skoncentrowane na przeniesieniu Kernberga. Doświadczenie zdobywałam na stażach w oddziałach dziennych oraz całodobowym m.in w Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji w Lublinie, w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Krakowie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego i Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Psyche w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis w Krakowie. Przez kilka lat pracowałam naukowo, zajmując się zagadnieniami dobrostanu psychicznego pacjentów z zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami osobowości oraz korelacjami między terapią, nasileniem objawów a subiektywną jakością życia. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kieruję się zasadami etyki zawodowej psychologa.Podjęcie psychoterapii zalecam osobom, które z powodu rozmaitych intrapsychicznych konfliktów i występujących w związku z tym objawów chorobowych, czy zakłóceń funkcjonowania, mają trudności w dalszym podołaniu wyzwaniom zawodowym, edukacyjnym, rodzinnym. Jeśli chciał(a)byś podzielić się w bezpiecznej atmosferze swoimi problemami i pracować nad nimi, by uczyć się je rozumieć, a następnie, gdy znajdziesz w sobie gotowość, potrafić zmieniać codzienne funkcjonowanie w kierunku poszerzania psychicznego zdrowia – zapraszam.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 8:00 – 13:00 oraz środy w godzinach 08.00 – 13.00

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.