" /> Kamila Szymoniak | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Kamila Szymoniak

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii.

Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziałach krakowskich szpitali, m.in na Oddziale Psychiatrii Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera oraz na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego. Doświadczenie kliniczne zdobywałam także na całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego. Pracowałam również jako psycholog w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. dr Józefa Babińskiego w ramach Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego oraz w Poradni.

Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i otwartością, ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby zgłaszającej się po pomoc. W pracy z drugim człowiekiem cenię sobie autentyczność oraz akceptację dla wszystkich wypływających na światło dzienne emocji i przeżyć. Najważniejsze jest dla mnie jak najlepsze zrozumienie i poznanie świata wewnętrznego Pacjenta i dążenie do zminimalizowania doświadczanego cierpienia. Moim celem w pracy jest pomoc zarówno w przechodzeniu przez wyzwania życiowe, jak i w radzeniu sobie z przeżywaniem straty, lęku czy smutku. Wszystko to odbywa się w bezpiecznej i empatycznej atmosferze. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny psychologa.

Przyjmuję w gabinecie przy ul. Miodowej 41/21 w piątki w godzinach od 17:00 do 20:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.