Karol Szymonik

Jestem psychoterapeutą pracującym głównie w idei nurtu psychodynamicznego. Wierzę, że prawda o nas samych wyzwala, a za bagażem trudnych doświadczeń, zastanych przekonań czy lęku ostatecznie czeka ulga w postaci pełniejszego doświadczania rzeczywistości taką jaka ona jest. Pełniejsze, realniejsze przeżywanie siebie i świata umożliwia nam przede wszystkim tworzenie prawdziwych głebokich relacji, akceptacje nas samych, własnej przeszłości oraz teraźniejszości taką jaka jest nam dana.

Skończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałem w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W Inner Home zajmuję się prowadzeniem psychoterapii osób dorosłych. Osobom zmagającym się z trudnymi myślami, emocjami chciałbym zaproponować wspólną przestrzeń do podróży w głąb siebie w celu lepszego samopoznania i poprawienia swojego wewnętrznego dobrostanu.

Przyjmuję we wtorki o 19:30 i 20:30  w gabinecie przy ul. Miodowej 41.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.