" /> Karolina Głowa | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Karolina Głowa

Jestem absolwentką studiów magisterskich z psychologii o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyłam I stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, a także szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji z psychoterapii systemowej i psychodynamicznej rodzin, par i pacjentów indywidualnych realizowany przez Ośrodek Szkoleń Systemowych, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Swoje doświadczenie zdobywałam w  Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum UJ Kraków, w Katedrze Psychiatrii dzieci i dorosłych. Odbyłam staże psychologiczne w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w Krakowskim Ośrodku Terapii, posiadam również doświadczenie w obszarze interwencji kryzysowej.

Swoją ścieżkę zawodową wiąże z pracą psychoterapeutyczną z osobami dorosłymi, oferuje też pomoc o charakterze wsparcia i poradnictwa psychologicznego. Specjalizuję się w problematyce trudności w relacjach, różnego rodzaju lęków, emocjonalnych dysfunkcji oraz zaburzeń nastroju. W pomaganiu szczególnie ważna jest dla mnie empatia oraz otwarcie na zrozumienie problemów drugiej osoby.

Podczas spotkania jestem zaangażowana, uważnie słucham i wspólnie z klientem szukam rozwiązania problemów, wykorzystując swoją wiedzę, zdobyte umiejętności i dotychczasowe doświadczenie. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Przyjmuję w gabinecie w poniedziałki  w godzinach 14.00 – 20.00 i we wtorki w godzinach 15.00 – 20.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.