Karolina Hajduk

Jestem absolwentką socjologii, psychoterapeutką w trakcie 4-letniego, całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzę terapie indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. Doświadczenie zdobywałam na stażach w Szpitalu im. J.Babińskiego oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Uważam, że w procesie psychoterapii niezwykle ważna jest więź terapeutyczna, szczególnie empatia i zrozumienie, dlatego dokładam starań, aby stworzyć bezpieczną atmosferę, w której będziemy mogli, wraz z pacjentem, rozmawiać o jego trudnościach i drogach wiodących do ich przezwyciężania.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 16.30 – 20.30, środy 16.30 – 20.30 oraz piątki  8.00 – 16.00

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.