" /> Karolina Kurysz | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Karolina Kurysz

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, afiliowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Wspieram i towarzyszę w trudnych momentach życiowych i kryzysach związanych ze stratami czy zmianami życiowymi. W pracy terapeutycznej ważny jest dla mnie autentyczny, szczery i żywy kontakt z drugą osobą. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychoanalitycznym. Terapia zwiększa zdolność do korzystania z własnego potencjału oraz pomaga zaakceptować własne ograniczenia. Pozwala na dogłębne poznanie siebie, poszerzenie świadomości własnych przeżyć (w kontakcie z samym sobą) jak i w relacjach z innymi.

Studia, jak i większość zawodowego życia spędziłam w Trójmieście, gdzie między innymi współpracowałam z Centrum Interwencji Kryzysowej oraz z Centrum Praw Kobiet w Gdańsku prowadząc indywidualną terapię oraz spotkania konsultacyjne. Swoją pracę poddaję regularnej, stałej superwizji. Skończyłam długotrwałą terapię własną w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 16.30 – 22.00 oraz środy w godzinach 16:30 – 21:30.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.