" /> Magdalena Perzyńska | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Magdalena Perzyńska

Nazywam się Magdalena Perzyńska. Ukończyłam studia pedagogiczne, następnie studia podyplomowe z zakresu socjoterapii oraz studia podyplomowe z zakresu arteterapii. Obecnie jestem w trakcie kursu psychoterapii systemowej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Od 15 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami. Jestem przekonana, że podejście do rodziny jako systemu gwarantuje skuteczne rozwiązanie wielu trudności.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako pedagog szkolny, socjoterapeuta, pedagog w Ośrodku Adopcyjnym, jako wychowawca na obozach socjoterapeutycznych, nadal pracuję jako wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. We wszystkich instytucjach obserwowałam jak ważne jest zgłębianie całego systemu rodzinny, w którym funkcjonują moi klienci. Od wielu lat pomagam dzieciom, nastolatkom i ich rodzinom.

We wszystkich tych miejscach uczyłam się jak skutecznie dotrzeć do dzieci i młodzieży, jak sprawić, aby chciały ze mną współpracować. Jako kluczowe postrzegam dawanie poczucia bycia wysłuchanym i podążanie za trudnościami moim klientów.

Pomagam w zrozumieniu nastolatka, w jego kryzysach i sytuacji w jakiej funkcjonuje cała jego rodzina. Staram się znaleźć najlepsze wyjście z konfliktu, w który często uwikłany jest cały system rodzinny. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu, często w pracy sięgam po metody arteterapeutyczne, które pomagają mi dotrzeć do pacjenta. Dzięki doświadczeniu pracy z grupą doskonale znam mechanizmy, w których funkcjonuje dzisiejsze dzieci, a to umożliwia skuteczny proces psychoterapeutyczny.

Ofiaruję pomoc w konfliktach, sytuacjach kryzysowych, pomagam w zrozumieniu swoich emocji i siebie, aby ułatwiać relacje z bliskimi. Specjalizuję się w spotkaniach indywidualnych z dziećmi, nastolatkami, ich rodzinami oraz w spotkaniach indywidualnych z dorosłymi.

Chętnie wysłucham Państwa historii i pomogę ją zrozumieć.

Przyjmuję w środy w godzinach 13.00 – 21.00

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.