Małgorzata  Mróz

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam również Oxford Cognitive Therapy Centre filia w Warszawie, gdzie specjalizowałam się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Dyplom seksuologia klinicznego zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należę do Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w szpitalu m.in. na oddziałach: chirurgii, ortopedii, patologii ciąży, urologii, onkologii oraz hospicyjnym zakładzie
opieki zdrowotnej, jak również w przychodniach specjalistycznych. Pomagałam osobom, które uległy tragicznym wypadkom, utracili bliskich, ponieśli poważny uszczerbek na zdrowiu i ich życie w wyniku tych zdarzeń musiało zostać przeorganizowanie. Prowadzę szkolenia z zakresu psychologii zdrowia oraz praktykę
prywatną. Do osób, które wspieram podchodzę w sposób holistyczny, współpracuję z mediami propagując zdrowy styl życia.

Mam świadomość, iż nasza biologia i nasza psychika wpływają nawzajem na siebie i istotne jest zharmonizowanie obu tych sfer. Każdy z nas jest skomplikowaną, jedyną w swoim rodzaju istotą, mającą dużo nieodkrytych, wartościowych cech, które można zidentyfikować oraz wykorzystać, aby móc lepiej funkcjonować.

Świadcząc pomoc jako seksuolog, pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, zajmuję się diagnozą i terapią problemów natury seksualnej. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, współpracuję ze specjalistami innych dziedzin medycyny, takich jak: neurologia, ginekologia, endokrynologia czy urologia. Pomagam indywidualnie, jak również prowadzę sesję dla par, wspieram osoby mające dylematy w określeniu swojej tożsamości seksualnej, a także te, które w wyniku doznanej traumy odczuwają blokadę uniemożliwiającą satysfakcjonujące życie seksualne. Pomagam tym, którzy czują się wypaleni, przytłoczeni wieloma problemami, co jest często przyczyną pogorszenia jakości funkcjonowania psychoseksualnego. Seksualność jest piękną sferą życia i jednocześnie bardzo wrażliwą na działanie rozmaitych czynników mogących ją zakłócić. Dbanie o nią otwiera nam drzwi do szczęśliwszego życia i pozwala nam czuć się spełnionymi.

Przyjmuję online w poniedziałki w godzinach 17-20, we wtorki w godzinach 9:30-12:30, w środy w godzinach 15-18 oraz w czwartki w godzinach 11-14.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.