Małgorzata Ryś

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą specjalizującym się w terapii indywidualnej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z osobami dorosłymi jak i z dziećmi, zdobywane podczas staży klinicznych oraz pracy w placówkach publicznych i prywatnych.

Ukończyłam szkolenia podyplomowe “Psychoonkologia w praktyce klinicznej” oraz “Podstawy psychoterapii”, które obecnie kontynuuję na kursie “Szczegółowe zagadnienia psychoterapii” w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staże w Oddziale Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, pracując w opiece środowiskowej, przedszkolu integracyjnym oraz przedszkolu terapeutycznym. W pracy opieram się na założeniach psychoterapii psychodynamicznej, korzystając również z rozumienia oraz metod płynących z innych podejść, dopasowując indywidualnie formę terapii. Swoją wiedzę oraz umiejętności staram się poszerzać uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W pracy psychoterapeuty stosuje się do zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Przyjmuję we wtorki w godzinach 15:00 – 20:00 oraz piątki od 16:00 – 20:00

SZKOLENIA DODATKOWE (wybrane):
 • Szkoła Psychoterapii Psychoz- specjalistyczne szkolenie akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego- Ośrodek „e-psyche”
 • Setting w pudełku, czyli o psychoterapii psychodynamicznej dzieci- Ośrodek Psychoterapii „Mały Książę”
 • Kot w Tarapatach- rysunek projekcyjny w pracy z dzieckiem- Ośrodek Psychoterapii „Mały Książę”
 • Trichotillomania i złe nawyki, zaburzenia wydalania (moczenie nocne, zanieczyszczanie się kałem), zaburzenia jedzenia (u małych dzieci), masturbacja dziecięca, diagnoza i terapia- Ośrodek „Poza Schematami”
 • Zaburzenia depresyjne i chad u dzieci i młodzieży, diagnoza i terapia- Ośrodek „Poza Schematami”
 • Psychoterapia traumy i ptsd dzieci i młodzieży- Ośrodek „Poza Schematami”
 • Praca z nastolatkiem z niską samooceną- Ośrodek „Poza Schematami”
 • Seksualność młodzieży w podejściu poznawczo-behawioralnym: praktyka ze szczyptą teorii- Ośrodek „Poza Schematami”
 • Psychoterapia młodzieży- techniki pracy z nastolatkami- Ośrodek Psychoterapii „Sukces”
 • Terapia dziecka lękowego- Ośrodek Psychoterapii „Sukces”
 • Techniki terapeutyczne w pracy nad złością dzieci- Ośrodek Psychoterapii „Sukces”

 

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.