" /> Małgorzata Woźniak | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Małgorzata Woźniak

Nazywam się Małgorzata Woźniak. Jestem psychoterapeutką psychoanalityczną w trakcie szkolenia w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych. W swojej pracy skupiam się na analizie podłoża pojawiających się problemów, rozumieniu uczuć i odnajdywaniu nowych sposobów radzenia sobie zgodnych z potrzebami i osobowością pacjenta. Specjalizuję się w pomocy pacjentom z zaburzeniami osobowości, z objawami lękowymi i nerwicowymi, żyjącymi w stresie i niepokoju. Prowadzę również terapię osób z zaburzeniami snu oraz z objawami psychosomatycznymi.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach m.in. z zakresu podstaw psychoanalizy oraz biorę udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Odbywałam staże w oddziałach psychiatrycznych m.in. Szpitala im. J. Babińskiego oraz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej (cotygodniowej).

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.