" /> Maria Wojtak | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Maria Wojtak

Jestem psycholożką oraz dyplomowaną psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam kurs przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie przygotowujący do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam między innymi na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych, Psychiatrycznych-Rehabilitacyjnych i na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Klinice Psychiatrii Ogólnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

W swojej pracy czerpię z nurtu psychoterapii psychoanalitycznej. W procesie terapeutycznym staram się tworzyć bezpieczną przestrzeń dla wspólnego odkrywania źródeł psychicznego bólu, a także nieświadomych myśli i uczuć, które mogą ujawniać się w relacji między pacjentem a terapeutą. W Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home prowadzę również psychodynamiczną terapię grupową. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach 8.00 – 13.00, wtorki w godzinach 15.00 – 20.00, środy w godzinach 12.00 – 16.00 oraz czwartki od 8.00 do 13.00

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.