Monika Dziadosz-Grzesik

Jestem pedagogiem oraz psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia, organizowanego przez Oddział Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. 

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, przyjmuję także dzieci do trzeciego roku życia wraz z opiekunami w Zielonym Domku w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. na dziennym oddziale psychiatrycznym, w poradni specjalistycznej oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, swoja pracę poddaję regularnej superwizji. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. 

Poprzez zaangażowanie i życzliwą ciekawość staram się stworzyć warunki do tego, aby wspólnie z pacjentem przyjrzeć się jego trudnościom, zrozumieć ich istotę i towarzyszyć mu w (często niełatwej) drodze ku lepszemu. 

Przyjmuję we wtorki i czwartki w godzinach 8.00 – 13.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.