" /> Natalia Banyś | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Natalia Banyś

Nazywam się Natalia Banyś, z wykształcenia jestem psychologiem, absolwentką Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach, psychoterapeutą w trakcie całościowego, czteroletniego kursu psychoterapeutycznego prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii UJ Collegium Medicum, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, przygotowującego do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jako psycholog, psychoterapeuta przeprowadzam konsultacje psychologiczne i prowadzę terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym osób dorosłych. Celem konsultacji i spotkań terapeutycznych jest zdiagnozowanie problemu i udzielenie pomocy terapeutycznej z zaangażowaniem i uwagą dla indywidualnych potrzeb pacjenta. Trudności, z jakimi zmagają się moi pacjenci to:
1. zaburzenia nastroju
2. zaburzenia lękowe
3. depresja
4. stres
5. brak celu i sensu w życiu
6. niskie poczucie własnej wartości
7. trudności w relacjach z innymi ludźmi
8. trudności w codziennym funkcjonowaniu

Doświadczenie zawodowe nabywałam w poradniach zdrowia psychicznego oraz na oddziałach psychiatrycznych w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Obecnie pracuję w Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży – jednostce medycznej w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, gdzie prowadzę terapię indywidualną. Udzielam także wsparcia psychologicznego.

Jestem Członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Przyjmuję w gabinecie w czwartki w godzinach 8:00 – 11:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.