Natalia Spytkowska

Nazywam się Natalia Spytkowska, jestem psychologiem, w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii. Ukończyłam Uniwersytet Ignatianum w Krakowie uzyskując tytuł magistra i kontynuuję swoją edukację w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Oferuję indywidualną pomoc psychologiczną i wsparcie w kryzysie. W gabinecie staram tworzyć się komfortową przestrzeń, w której każdy może czuć się swobodnie. W swojej pracy dbam o dyskrecję i profesjonalizm, staram się jak najlepiej zrozumieć przychodzącą do mnie osobę, aby móc jej adekwatnie pomóc.

Pracuję z osobami, które doświadczają
– lęku, niepokoju, ataków paniki,
– obniżonego nastroju, depresji,
– trudności w relacjach i związkach,
– trudności zawodowych,
– obniżonej samooceny, niskiego poczucia własnej wartości,
– bezsenności, objawów psychosomatycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc konsultacje indywidualne i psychoterapię grupową na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego oraz udzielając wsparcia psychologicznego i psychoedukacji pacjentom chorującym onkologicznie i ich rodzinom na Oddziałach Onkologicznym i Hematologicznym Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera. Odbyłam także staże na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego, a także w Krakowskim Ośrodku Terapii.

Zapraszam do gabinetu – porozmawiajmy.

Przyjmuję w gabinecie zlokalizowanym na ul. Miodowej 41.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.