Olga Piasecka- Nieć

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w szkoleniu. Od ponad 12 lat zajmuję się wsparciem w rozwoju osobistym i zawodowym.

Swoją pomoc kieruję do osób w chcących rozwijać swoje relacje z bliskimi, czerpać większą satysfakcję z pracy zawodowej, związków z innymi, a także codziennego życia. Oferuję wsparcie w kryzysach życiowych, związanych z trudnymi wydarzeniami, a także wejściem w nowe role życiowe. Od 4 lat rozwijam się w obszarze psychologicznej pomocy okołoporodowej, do gabinetu zapraszam również kobiety w ciąży oraz mamy zmagające się z wyzwaniami rodzicielstwa lub depresją okołoporodową.

Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, ukierunkowanej na pogłębianie rozumienia siebie, rozpoznawanie własnych ograniczeń i odkrywanie możliwości i zasobów. W mojej pracy ważna jest dla mnie prawda, odwaga i miłość, tak potrzebne do odkrywania własnego, unikatowego świata.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, szkolenie Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, oraz staż na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Dolnośląskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, afiliowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Pracuję w języku polskim oraz angielskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Odbyłam ośmioletnią psychoterapię własną w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej.

Przyjmuję w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8.30 – 13.30 oraz wtorki 16 – 20. 

 

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.