Olga Piasecka- Nieć

Jestem psychologiem, absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, afiliowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Od ponad 12 lat pracuję z kobietami i mężczyznami wspierając ich w rozwoju zawodowym i osobistym. Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, w języku polskim i angielskim.

Swoją pomoc kieruję do osób w chcących rozwijać swoje relacje z bliskimi, czerpać większą satysfakcję z pracy zawodowej, związków z innymi, a także codziennego życia. Oferuję wsparcie w kryzysach życiowych, związanych z trudnymi wydarzeniami, a także wejściem w nowe role życiowe. Od 4 lat rozwijam się w obszarze psychologicznej pomocy okołoporodowej, do gabinetu zapraszam również kobiety w ciąży oraz mamy zmagające się z wyzwaniami rodzicielstwa lub depresją poporodową.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Odbyłam ośmioletnią psychoterapię własną w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej.

Przyjmuję we wtorki w godzinach 16.00 – 20.00 oraz piątki 16.00 – 20.00

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.