Patrycja Kulesza

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz seksuologiem (Uniwersytet SWPS). Obecnie swoją edukację kontynuuję w ramach rocznego szkolenia z zakresu terapii par i małżeństw.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich placówkach, jak Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Środowiskowy Dom Samopomocy Krakowskiej Fundacji Hamlet, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie czy Krakowski Instytut Psychoterapii Podbrzezie.

W ramach świadczonej pomocy zajmuję się poprawą jakości życia seksualnego. Ponadto pracuję z osobami, które mają trudności w relacjach, w sferze seksualnej lub doświadczają stresu mniejszościowego LGBT+. W mojej praktyce kieruje się ideą pozytywnej seksualności.

Celem prowadzonych przez mnie spotkań jest rozwiązanie zgłaszanego problemu. Odbywa się to na drodze postawienia wstępnej diagnozy, ustalenia przyczyn powstałych trudności, dopasowania najlepszej metody pomocy, wsparcia psychologicznego oraz edukacji seksualnej. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii i seksuologii, wiem jak ciężko dzielić się swoimi trudnościami oraz intymnymi tematami, dlatego podczas spotkań staram się stworzyć komfortową i bezpieczną przestrzeń, pozbawioną oceny, umożliwiając tym mówienie o swoich problemach bez skrępowania. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruję się otwartością, tolerancją i etyką.

Przyjmuję w poniedziałek w godzinach 12.00 – 15.00 w gabinecie oraz we wtorki w godzinach 17.00 – 20.00 online.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.