" /> Poradnia seksuologiczna | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Poradnia seksuologiczna

 

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home zaprasza do poradni seksuologicznej online oraz stacjonarnie w Krakowie, która specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu wsparcia seksuologicznego oraz prowadzenia terapii seksuologicznej dla osób indywidualnych oraz par. Swoją ofertę kierujemy do młodzieży od lat 13, osób dorosłych oraz osób będących w relacjach. W naszym zespole znajdują się doświadczone psycholożki i seksuolożki, które dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy pomagają w zakresie zaburzeń seksualnych takich jak brak orgazmu, brak chęci na zbliżenia, problemy z przedwczesnym / opóźnionym wytryskiem, problemy z erekcją. Jak i w zdobyciu edukacji seksualnej, odnalezieniu swojej tożsamości seksualnej, odnowieniu intymności i bliskości w parze, udzielają wsparcia podczas konsultacji seksuologicznych i terapii seksuologicznej par oraz osób indywidualnych.

Do naszego zespołu seksuologów należą:

Usługi na jakie można się zapisać w ramach Poradni Seksuologicznej:

  • Konsultacja i terapia seksuologiczna
  • Konsultacja seksuologiczna dzieci i młodzieży
  • Terapia seksuologiczna dla par
  • Edukacja seksualna dla dzieci i młodzieży
  • Konsultacja seksuologiczna w sprawie dziecka

Głównym celem naszej poradni seksuologicznej jest stworzenie miejsca bezpiecznego dla Pacjenta. Niezmiennie dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Pracujemy w zgodzie z  Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty oraz rekomendacjami towarzystw naukowych. Zespół jest również pod stałą superwizją.

Możliwość realizacji konsultacji seksuologicznych w formie online jest dużą wygodą dla osób, które często podróżują mieszkają za granicą lub w ich okolicy nie ma specjalisty seksuologa.

Aby konsultacja przebiegła pomyślnie, istotnym jest posiadanie stabilnego połączenia internetowego, działającego mikrofonu i kamery internetowej oraz bezpiecznej i komfortowej przestrzeni.

Na każdym etapie konsultacji i terapii Pacjent może liczyć na wspierające, akceptujące i nieoceniające zaangażowanie seksuologa, dyskrecję i anonimowość.