Poradnia seksuologiczna

 

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home zaprasza do poradni seksuologicznej online oraz stacjonarnie w Krakowie, która specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu wsparcia seksuologicznego oraz prowadzenia terapii seksuologicznej dla osób indywidualnych oraz par. Swoją ofertę kierujemy do młodzieży od lat 16, osób dorosłych oraz osób będących w  relacjach. W naszym zespole znajdują się doświadczone psycholożki i seksuolożki, które dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy pomagają w zakresie zaburzeń seksualnych takich jak brak orgazmu, brak chęci na zbliżenia, problemy z przedwczesnym / opóźnionym wytryskiem, problemy z erekcją. Jak i w zdobyciu edukacji seksualnej, odnalezieniu swojej tożsamości seksualnej, odnowieniu intymności i bliskości w parze ale nie tylko. 

Do naszego zespołu należą:

Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca bezpiecznego dla Pacjenta. Niezmiennie dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Pracujemy w zgodzie z  Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty oraz rekomendacjami towarzystw naukowych. Zespół jest również pod stałą superwizją.

Możliwość realizacji konsultacji w formie online jest dużą wygodą dla osób, które często podróżują mieszkają za granicą lub w ich okolicy nie ma specjalisty seksuologa.

Aby konsultacja przebiegła pomyślnie, istotnym jest posiadanie stabilnego połączenia internetowego, działającego mikrofonu i kamery internetowej oraz bezpiecznej i komfortowej przestrzeni.

Na każdym etapie konsultacji i terapii Pacjent może liczyć na wspierające, akceptujące i nieoceniające zaangażowanie terapeuty, dyskrecję i anonimowość.