Agnieszka Gut-Pacyga

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Na co dzień pracuję z dziećmi
i młodzieżą oraz ich rodzicami. W swojej pracy staram się przede wszystkim dostrzec indywidualność każdego człowieka oraz jego potrzeby. Pomagam  w nazywaniu oraz rozumieniu swoich emocji, wspieram w akceptacji siebie oraz w pokonywaniu trudności emocjonalnych, z jakimi zmaga się młody człowiek oraz jego najbliższe środowisko. 

Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto, ukończyłam dwuletnie studium z przygotowania pedagogicznego. Staram się dodatkowo cały czas poszerzać swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach poświęconych tematyce psychologicznej i psychoterapeutycznej oraz w superwizjach. 

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam między innymi pracując w Samorządowym Przedszkolu Integracyjnym, Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej dla Dziewcząt, Fundacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie “Dom z marzeń” w Krakowie. Obecnie pracuję w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, a także w Szkole Podstawowej, gdzie jako psycholog pomagam dzieciom i ich rodzicom.

W celu poszerzania swoich kompetencji odbywałam także staże i wolontariaty, między innymi w: Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym na oddziale psychiatrii dzieci i młodzieży
w Krakowie, Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz Maltańskim Centrum Pomocy w Krakowie.

Jestem osobą, dla której psychologia i psychoterapia jest codziennym źródłem odkrywania nowych możliwości i zasobów w każdym człowieku, dlatego w swojej pracy kieruję się przede wszystkim zrozumieniem oraz akceptacją. 

Przyjmuję w środy w godzinach 16:00 – 20:00. 

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.