„Człowiek na ścieżce indywiduacji musi udać się na poszukiwania, musi się przekonać co mówi jego dusza, musi przejść przez samotność jeszcze nie stworzonej krainy.”

C. G. Jung

Jak zgłosić się po pomoc psychologiczną, na psychoterapię?

w

Rozmowa telefoniczna, mailowa

Na początku odbywa się krótka wstępna rozmowa, podczas której można uzyskać informacje o podstawowych sprawach dotyczących świadczonych usług.

Umówienie konsultacji

Ustalamy termin pierwszych konsultacji. Konsultacje to zwykle od 1 do 3 spotkań, w trakcie których podejmowana jest decyzja o rodzaju pomocy psychologicznej.

Psychoterapia lub inna pomoc

Zaczynamy psychoterapię lub inną ustaloną formę pomocy psychologicznej.

Najszybszą drogą umówienia się na konsultacje jest kontakt telefoniczny +48 720 768 044 – oddzwaniam na nieodebrane połączenia.

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapię indywidualną osób dorosłych prowadzę w oparciu o paradygmat psychodynamiczny, co oznacza, że w rozumieniu życia…

Psychoterapia młodzieży

Okres dojrzewania to niezwykle trudny oraz istotny etap w życiu. Młody człowiek stoi przed nowymi wyzwaniami życiowymi, z którymi…

Psychoterapia dzieci

Dziecko inaczej, niż dorosły przeżywa i rozumie rzeczywistość. Czasami nie potrafi poradzić sobie z tym, co je spotyka lub z tym, co myśli…

Psychoterapia rodziny

Niektóre problemy dziecka wymagają udziału i zaangażowania całej rodziny, ponieważ objawy dziecka są jedynie sygnałem tego, co dzieje się w systemie rodzinnym…

Mariola Kijak – Tempska

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka psychodynamiczna, socjoterapeutka i seksuolog.

Mariola Kijak – Tempska – ZnanyLekarz.pl

Gabinet Psychoterapii INNER HOME

Dzień dobry.

„Inner Home” to w najprostszym tłumaczeniu Dom Wewnętrzny, czyli miejsce, w którym szukamy źródeł ciszy, spokoju, harmonii i pozytywnych doświadczeń. Można powiedzieć, że znajduje się w nim nasz dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.

Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.

Zapraszamy serdecznie.

Mariola Kijak – Tempska
i Zespół Inner Home