" /> Weronika Winnicka | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Weronika Winnicka

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Dodatkowo należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego kodeks etyczny stosuje w pracy.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Uniwersyteckim (wsparcie i konsultacje dla pacjentów przed operacją bariatryczną) oraz podczas pracy w szkole podstawowej i przedszkolu, a także w poradni zdrowia psychicznego Centrum Rehabilis.

W procesie terapeutycznym ważny jest dla mnie kontakt z pacjentem oraz stworzenie przestrzeni, w której można swobodnie dzielić się myślami i wspólnie budować lepsze rozumienie sytuacji emocjonalnej pacjenta. Dbam o budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i etyce zawodowej.

Cenię sobie ciągły rozwój i rozwijanie kompetencji zawodowych.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.