" /> Anna Galanty | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Anna Galanty

Z zawodu i pasji jestem psychologiem i psychoterapeutką. Prywatnie osobą ciekawą życia i ludzi. Jestem w trakcie całościowego szkolenia systemowo – psychodynamicznego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam między innymi w Podkarpackim Centrum Zdrowia Psychiatrycznego w Przemyślu oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Krakowie. Szkoliłam się również z profilaktyki i terapii osób z uzależnieniami behawioralnymi oraz terapii młodzieży z zaburzeniami odżywiania. Brałam udział w warsztatach prowadzonych przez prof. Ronyego Bergera „How to cope with trauma. Jak pracować z traumą”.

Pracuję głównie z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę terapię indywidualną, grupową, par i rodzin. W swojej praktyce korzystam z metod terapii systemowej. W swojej pracy najczęściej spotykam się z osobami mającymi problem z lękami, niską samooceną, cierpiącymi z powodu problemów w relacjach z innymi oraz kryzysowych sytuacji życiowych. Prowadzę również warsztaty i szkolenia dla rodziców.

Przyjmuję w gabinecie – we wtorki w godzinach od 13 do 15 oraz w czwartki w godzinach od 14 do 20.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.