" /> Karina Grajcar | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Karina Grajcar

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Rehabilitacji dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi w Szpitalu im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, jak i podczas stażu diagnostyczno – terapeutycznego w Klinice Psychologiczno – Psychiatrycznej Psychomedic oraz na Oddziale Psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

W ramach pomocy udzielam konsultacji psychologicznych i prowadzę terapię. Udzielam wsparcia osobom, które szukają pomocy w poradzeniu sobie ze stresem, obniżonym poczuciem wartości, czy też różnego rodzaju problemami emocjonalnymi.

Celem moich konsultacji i spotkań terapeutycznych jest zdiagnozowanie problemu oraz wsparcie i pomoc psychologiczna oparta na zaangażowaniu, otwartości i zrozumieniu dla indywidualnych potrzeb drugiego człowieka.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Przyjmuję w piątki w godzinach 8.00 – 12.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.