Małgorzata Agata Kubsz

Z modalnością Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach związana jestem od 2017 roku. Wcześniej po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku „Trening i terapia grupowa” na Uniwersytecie Warszawskim pracowałam przez wiele lat z grupami. Aby pracować terapeutycznie w obszarze Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ukończyłam trzystopniowe szkolenie w ośrodkach akredytowanych przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, (PSR/SFA Center Poland I stopień, Centrum Rozwiązań i STSR II stopień i szkolenia specjalistyczne akredytowane 300h III stopień) Jestem zrzeszona w Stowarzyszeniu PSTTSR i regularnie superwizuję swoją pracę u certyfikowanych superwizorów.

Oprócz indywidualnej terapii osób dorosłych doświadczających stanów obniżonego nastroju, depresji, lęków, problemów relacyjnych czy innych trudności, pracuję też z parami. W Terapii Par łączę Terapię Systemową z TSR-em (ukończyłam Studium Terapii Par w DCP i szkolenia z Terapii Par i Rodzin u Thorany Nelson USA i Jolanty Bylicy).

Pracuję również z osobami nieheteronormatywnymi i ze społeczności LGBTQ+ (szkolenia w Centrum Terapii Haak i u Magdaleny Łabędź) oraz z osobami doświadczającymi różnych
zachowań autodestrukcyjnych i zaburzeń odżywiania (szkolenie: Jacek Szczepkowski i Integri TSR)

Jestem Interwentką Kryzysową (Liliana Krzywicka w LETSR) a Integracyjnej Terapii Traumy
uczyłam się u Sabiny Sadeckiej i Igora Rotberga.

Kompetencje i kwalifikacje są ważne, jednak tym co jest najbardziej wspierające w procesie terapii (i są na to badania) jest relacja terapeuta/klient czyli przymierze terapeutyczne, w którym współpraca obojga opiera się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zaangażowaniu. Przychodząc do terapeuty ważne żebyś czuł się wysłuchany, zrozumiany i nieoceniany. W bezpiecznej przestrzeni będziesz mógł przyjrzeć się swoim potrzebom, zasobom i strategiom radzenia sobie z trudnościami. Rozmawiając o rozwiązaniach, określając indywidualne cele i wprowadzając własne zmiany, odkryjesz jak chcesz żeby było. Tym kieruję się pracując pomocowo i towarzysząc w procesie zmiany.

Przyjmuję online w środy od 12:00 do 13:50 oraz od 15:00 do 18:00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.