" /> Maria Bartkowska | Centrum Rozwoju Osobowości INNER HOME

Maria Bartkowska

Jestem psycholożką i etyczką. Ukończyłam także studia podyplomowe z psychoonkologii oraz studia z doradztwa filozoficznego i coachingu. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, w Oddziale Psychogeriatrycznym i Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Obecnie pracuje w szkole podstawowej oraz w Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

W ramach pracy w Inner Home prowadzę konsultację psychologiczne oraz psychoterapię.

W procesie terapeutycznym ważna jest dla mnie relacja między pacjentem a terapeutą, oparta na wzajemnym zrozumieniu i więzi emocjonalnej oraz uznanie osoby jako złożonej jedności przejawiającej zarówno mocne strony, jak i słabości. W swojej pracy koncentruję się na wspieraniu i pomocy w zrozumieniu wewnętrznego konfliktu drugiego człowieka, uznając indywidualność i niepowtarzalność każdej osoby. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuje w poniedziałki i wtorki w godzinach 8.00 – 12.00.

Prosimy o przemyślenie wyboru terminu pierwszej konsultacji, ponieważ kontynuacja spotkań w terminie innym, niż pierwsza rezerwacja może być niemożliwa.